Ar pasiruošęs pokyčiams? Asmeninio trenerio paslaugos Klaipėdoje.

 

Esu asmeninis treneris, mitybos – papildų konsultantas Tadas Kardelis. Baigiau Klaipėdos universitetą kūno kultūros ir sporto pedagogikos bakalaurą, bei įgijau sporto magistro laipsnį. Jau 13 metų dirbu įvairiuose sporto klubuose Klaipėdoje. Šiuo metu dirbu sporto ir sveikatingumo namuose "Oxygym", galiu vesti treniruotę namuose ar kitoje Jums patogioje vietoje! Sudarau individualias, maisto papildų vartojimo, mitybos ir treniruočių programas pagal Jūsų kriterijus. Mano tikslas - siekti maksimalaus rezultato. Iš savęs visada reikalauju maksimalaus atsidavimo tad kiekvienam klientui, kuris kreipiasi į mane, teigiu, kad sąžiningas ir užtikrintas darbas gali padėti pasiekti gerų rezultatų.

Susisiekite:

Tel:. 8 690 304 38 el.paštas:. tadas.kardelis@gmail.com

  Esu asmeninis treneris Tomas. Sportas man - tai gyvenimo būdas. Sportuoju jau daugiau nei 10 metų ir galiu drąsiai teigti, kad sportas tai ne tik geros sveikatos ir savijautos garantas, bet ir puiki priemonė charakteriui ugdyti. Per tuos metus dalyvavimas įvairiuose seminaruose bei bendravimas su savo srities specialistais, leido sukaupti daugybę praktinių bei teorinių žinių, kuriomis visuomet nuoširdžiai dalinuosi su savo klientais. Esu įgijęs Europos Fitneso mokyklos diplomą bei Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimą, suteikiantį teisę dirbti sporto teorinį ir praktinį darbą. Nuolatos gilinu savo žinias dalyvaudamas seminaruose ir mokymuose Lietuvoje ir už jos ribų. Tad jeigu ieškote asmeninio trenerio, kuris padėtų Jums pasiekti Jūsų užsibrėžtus tikslus, esu pasiruošęs nuoširdžiai Jums padėti. 

Susisiekite:

Tel:. 8 653 300 80 el. paštas:. asmeninistreneris.lt@gmail.com

  • Individualios treniruočių programos ( kiekvienas esame skirtingas, tad atsižvelgdami į jūsų gyvenimo būdą, amžių, siekiamus rezultatus, sveikatos būklę ir kitus kriterijus sudarysime treniruočių programą tinkančią būtent Jums).

  • Mitybos planų sudarymas ( siekiant rezultatų mityba užima gana svarbų vaidmenį, pas kiekvieną yra susiformavę tam tikri mitybos įgudžiai kurie ne visada yra teisingi, tad mes jums sudarysime tinkamą mitybos planą kuris jums padės pasiekti užsibrėžtų tikslų).

  • KMA testas – išsami, skaitmeninė kūno masės sudėties analizė aparatu X-CONTACT. Gautų parametrų apžvalga, konsultacija fizinio aktyvumo klausimais, mitybos rekomendacijos. Maisto papildų parinkimas.

  • Asmeninės treniruotės - asmeninio trenerio paslaugos Klaipėdoje Jūsų pasirinktame sporto klube, lauke ar namie.

Kūno sudėties analizė - modernus ir greitas būdas sužinoti savo kūno sudėtį. Kūno sudėties analizatorius pateikia šiuos duomenis: 

  • standartinių parametrų analizė (kūno svoris, ūgis, kūno masės indeksas, kūno liesoji ir riebalų masė, kūno raumenų masė, kūno skysčių masė);

  • segmentinė raumenų ir riebalų analizė (kairės ir dešinės rankos bei kojos ir juosmens raumenų bei riebalų masė);

  • pilvo srities analizė (riebalų pasiskirstymas, visceralinis riebalų pasiskirstymas, pilvinis nutukimas);

  • mitybos įvertinimas (bazinė medžiagų apykaita, rekomenduojamas paros energijos poreikis, biologinis amžius);

  • rekomenduojama kūno sudėties korekcija (svorio trūkumas/viršsvoris, raumenų bei riebalų trūkumas/viršsvoris, rekomenduojamas svorio netekimas, riebalų netekimo greitis, kontrolės terminas, rekomenduojamas fizinis krūvis).

Turint gautus duomenis yra lengviau sudaryti individualų mitybos planą, parinkti fizinį krūvį, sudaryti efektyvią treniruočių programą. Pakartotini kūno sudėties analizės tyrimai padeda stebėdi progresą, bei parintki pačius efektyviausius metodus užsibrėžtam tikslui pasiekti.

PASLAUGŲ ĮKAINIAI

KMA testas – išsami, skaitmeninė kūno masės sudėties analizė aparatu X-CONTACT. Gautų parametrų apžvalga, konsultacija fizinio aktyvumo klausimais, mitybos rekomendacijos. Maisto papildų parinkimas.

20 EUR

Mitybos planas + KMA – išsami mitybos konsultacija, kūno masės analizė, nustatomas KMI, riebalinis audinys, antropometrinis kūno parametrų fiksavimas, sudaromas asmeninis mitybos planas.

40 EUR

Mitybos planas – sudaromas asmeninis mitybos planas.

25 EUR

ATP – asmeninės treniruočių programos sudarymas.

20 EUR

Kūno kompozicijos įvertinimas – antropometrinis matavimas, riebalinio audinio ir KMI įvertinimas.

6 EUR

PASLAUGŲ PAKETAS

KMA + Mitybos planas+ ATP

60 EUR

Asmeninė treniruotė

Kaina derinama individualiai

Product added to wishlist
Prekė pridėta į palyginimą

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos.