FA Crea Core 350 | AsmeninisTreneris.LT


FA Crea Core 

Puiki naujiena iš FA - Kreatinas su vaistine ožrage ir karnozinu.

*Maksimalus produkto efektyvumas ir optimali sudedamoji formulė, kas leis jums pasisavinti geriausią kreatino formą.

* Pažangios formos kreatinas su CarnoSyn ®(karnozinu) ir vaistinės ožragės ekstraktu.
* Didėjantis treniruotės našumas ir raumeninio audinio augimas.
Maisto papildas CreaCore® - iš pažangiausių formų kreatino, įskaitant kreatino hidrochloridą, papildytas karnozinu (HCL), su patentuota Beta alanino formule, kurie sumažina pieno rūgšties kaupimąsi raumenyse per ilgas sportines treniruotes. Creatino papildymas ožrage leidžia kilstelėti testosterono lygį, kuris turi nemenką įtaką treniruotės kokybei bei kokybiškai raumenų masei.
Maisto papildo FA CreaCore® pagrindinės sudedamosios dalys:
Kreatino hidrochloridas (HCI). Šiandien tai pažangiausia kreatino forma, moksliškai įrodyta, atlikus atitinkamus tyrimus. Dėka hidrochloridui, mokslininkams pavyko sukurti kreatino molekulę, kuri yra tirpi vandenyje ir atspari bet kokiai aplinkai: rūgščiai, neutraliai ar šarminei. Dėl to šis kreatinas puikiai įveikia organizmo virškinamojo trakto sudaromus galimus pasisavinimo barjerus. Kreatinas HCl nesukelia pilvo pūtimo, kaip kreatino monohidratas ir nereikalauja pakrovimo etapo. Dėka gero biologinio HCl kreatino prieinamumo plazmos prisotinimas vyksta labai greitai. Kreatinas HCl yra pagrindinis FA CreaCore® ingredientas ir yra pagrindinis raktas siekiant maksimaliai padidinti savo 
sportinius rezultatus.
Di-kreatino malatas –jame jungiama 1 molekulė kreatino su 2 obuolių rūgšties molekulėmis. Di-kreatino malatas yra labiau tirpus nei kreatino monohidratas ir yra daugiau "energingas". Ką tai reiškia? Dvi obuolių rūgšties molekulės di-kreatino malate yra Krebso energetiniai substratai. 
Krebso cikle iš karborūgščių transformacijų yra pagaminama papildomi adenozintrifosfato (ATP) kiekiai , gaunamas pagrindinis energijos šaltinis dirbantiems raumenims. Papildydami raumenis kreatinu su obuolių rūgšties malatu, mes jiems duodame papildomo kuro, kuris yra jau 
pilnai paruoštas jūsų raumenų darbui.
Kreatino alfa-ketogluteratas (AKG) yra papildomas energijos šaltinis, kaip ir obuolių rūgštis. Dėka puikaus tirpumo, jis greitai pasiekia raumenis. Be to, kreatino alfa-ketogluteratas turi panašų atsparumą rūgštinei aplinkai, kaip ir kreatino HCL, išvengiant kreatino neutralizavimo. Ši medžiaga taip pat nereikalauja pakrovimo etapo.
Vaistinė ožragė(fenugreek). Šio augalo ekstraktas į maisto papildą pridėtas, norint padidinti anabolinę kūno būseną. Steroidiniai saponinai iš ožragės yra anabolinių hormonų sintezės pirmtakai ir gali padidinti azoto išsaugojimą, dėl ko padidėja raumenų baltymų sintezė. Kitas, vartojant šį papildą mums svarbus vaistinės ožragės poveikis, tai - vienas iš ekstrakto junginių: 4-hidroksiizoleucinas. Šis junginys yra panašus į insuliną: jis sumažina cukraus kiekį kraujyje. Ožragės dėka amino rūgštys ir kreatinas yra tiesiog „išstumiami“ į raumenis. Be abejonės svarbus ir preišuždegiminis vaistinės ožragės poveikis.
Beta Alaninas. Patentuota beta-alanino forma- Beta Alanine CarnoSyn®. Beta alaninas yra natūraliai organizmo gaminama aminorūgštis, kuris yra karnosino sudedamoji dalis, junginio, kuris lemia pieno rūgšties pašalinimą iš raumenų po intensyvios sporto treniruotės. Dėka karnozino 
nėra slopinamas nervų ir raumenų ryšis. Pasak tyrimų, beta-alanino vartojimas 10 savaičių gali padidinti karnosino koncentraciją iki 80%. Kokia tai nauda sportininkas? Padidėjusi karnozino koncentracija II tipo raumeninėse skaidululose leidžia sugerti daugiau vandenilio jonų H + , dėka to yra išlaikomas optimalus organizmo pH išvengiant acidozės. Nėra trikdomas energijos srautas. Taigi -galite treniruotės sunkiau ir ilgiau, atsiradusi didesnė jėgos ištvermė su subalansuota mityba leis jums pasiekti žymiai didesnių sportinių rezultatų, nei jūs galėjote įsivaizduoti!
Pakuotė: 350 g. (50 porcijų)
Sudėtis 1 porcijoje (7g):
Kreatino hidrochloridas - 3000 mg
Dikreatino malatas - 1500 mg
Kreatino alfa-ketogluteratas - 500 mg
Beta Alaninas - 1000 mg
Vaistinė ožragė (Fenugreek) - 200 mg
Vartojimas: 1 samtelis produkto (7g) išmaišyti 150-200ml vandenyje. Išgerkite prieš treniruotę. Vartoti vieną porciją per dieną.
ĮSPĖJIMAI: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Spec. paskirties produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 
LAIKYMAS: Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
GAMINTOJAS: FITNESS AUTHORITY® Alicja Zarębska, ul. M. Reja 3, 80-404 Gdanskas, Lenkija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

FA Crea Core 350 g.

    FA
  • Gamintojas: FA
  • Prekės kodas: FA Crea Core 350 g
  • Prieinamumas: Pakeliui į sandėlį
  • 25.69€


Galimi pasirinkimai


Žymos: kreatinas, creatine core, 350

Klientai nusipirkę šį produktą taip pat įsigijo

FA Platinum micellar casein  1600 g.

FA Platinum micellar casein 1600 g.

MAISTO PAPILDAS(FA Platinum micellar casein)PLATINUM MICELLAR CASEIN yra aukštos kokybės kasein..

45.00€

Real Time Analytics