NAUJIENOS

NAUJIENOS


Glutaminas

Glutaminas

Pridėjimo data: 2016/11/09

Glutaminas yra pakeičiamoji labiausiai paplitusi laisvoji aminorūgštis, esanti raumenyse, kraujo plazmoje. Ji yra žarnyno ląstelių, limfocitų, monofagų, endotelio ląstelių, inkstų kanalų ląstelių mitybos šaltinis. Glutamino atsargos organizme mažėja dėl sunkaus fizinio krūvio, streso, traumų, infekcijų, operacijų, acidozės. Todėl tokiais atvėjais būtina papildomai vartoti glutaminą.  Su maistu žmogus gauna apie 10-20 g glutamino. Glutamino kiekis padidėj maždaug po 2 val. po valgio...

Kreatino įtaka futbolininkų darbingumui

Kreatino įtaka futbolininkų darbingumui

Pridėjimo data: 2016/03/07

Kreatinas yra vienas iš dažniausiai vartojamų maisto papildų sporte. Paskutinieji tyrimai rodo, kad jis teigiamai įtakoja didelio meistriškumo futbolininkų darbingumą.Tyrimų tikslas buvo nustatyti kreatino monohidrato (KM) įtaką futbolininkų kojų raumenų galingumui priešvaržybiniu periode. Tiriamieji - 23 Brazilijos didelio meistriškumo futbolininkų.Profesionalūs aukščiausios Brazilijos lygos futbolininkai dalyvavo tyrime. Tyrimas truko 7 savaites priešvaržybiniu periodu. Jo metu visi futbolinin..

Naujausios žinios apie Beta-Alaniną

Naujausios žinios apie Beta-Alaniną

Pridėjimo data: 2016/03/07

Remiantis naujausia moksline literatūra, daromos tokios išvados apie šį papildą: 1)      vartojant  beta  alaniną keturias savaites po 4 – 6 g / dienoje, ženkliai padidėja karnozino koncentracija. Karnozinas yra žinomas kaip viduląstelinis PH buferis, padedantis sumažinti raumenų acitozę (terpės parūgštėjimą) atsirandančią intensyvaus fizinio darbo metu;2)      beta alanino vartojimas rekomenduojamomis dozėmis nesukelia j..

Kreatinas. Vartojimas ir dozavimo būdai.

Kreatinas. Vartojimas ir dozavimo būdai.

Pridėjimo data: 2016/03/07

KREATINASKreatinas vienas iš populiariaisų papildų kuris vartojamas siekant padidinti fizinį darbingumą. Daugybė mokslinių tyrimu parodė, kad kreatinas gali padėti padidinti raumenų masę ir jėgą (1, 2).Dauguma žmonių mano, kad kreatinas yra nesaugus vartoti ir gali turėti šalutinių poveikių, bet kaip rodo moksliniai tyrimai kreatinas yra vienas labaisuiai ištirynėtų ir saugiausių maisto papildų (1, 2, 3).Kas yra kreatinas?Kreatinas tai medžiaga natūraliai randama raumenų ląstelėse. Kreatinas pad..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Real Time Analytics