Now foods Calcium & Magnesium (100 tabl.)


Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, jis taip pat yra svarbus normaliai nervų sistemos veiklai, normaliai raumenų funkcijai, kaulų, dantų bei psichologinei būklei palaikyti.

Kalcis – vienas iš svarbiausių mineralų žmogaus organizme. Jis absorbuoja nemažą kiekį druskų organizme, todėl jį galima priskirti ne prie mikro – , o prie makroelementų. Žmogaus kūne kalcio yra nuo 1 iki 1,5 kilogramo. 99% kalcio yra kauluose, dantyse, o likęs 1% ištirpsta kraujyje ir dalyvauja biocheminiuose organizmo procesuose – kraujo krešėjime, energijos apykaitoje, raumenų veikloje, nervų impulso perdavime, skrandžio peristaltikos darbe (virškinimo fermentų veikime), ląstelių dalijimosi ir specializacijos procesuose, bei kituose organizmo procesuose. Todėl kalcio lygį organizme reikia išlaikyti tinkamą ( 2,15- 2,5 mmol/l)

Now foods

Calcium & Magnesium

Maisto papildas (tabletėmis)

Grynasis kiekis: 150,3g (100 tablečių (50 porcijų))

Maistinė ir energinė vertė (2 tabl.)/RPN%*: kalcis (iš kalcio karbonato, kalcio citrato, kalcio askorbato): 1gr/100%*, magnis (iš magnio oksido, magnio citrato, magnio askorbato 500mg/100%*

Sudedamosios dalys: celiuliozė, kroskarmeliozės natrio druska, stearino rūgštis (augalinis šaltinis), magnio stearatas (augalinis šaltinis) ir vegetariška danga.

Vartojimas: 2 tabletės per dieną. Galima vartoti per kelis kartus (po 1 tab ryte ir vakare).

Įspėjimai: Tik suaugusiems. Pasikonsultuokite su gydytoju, jei pastojote ar maitinate krūtimi, vartojete vaistus, ar turite sveikatos sutrikimų. Saugoti nuo vaikų. Nevartoti, jei buvo pažeista pakuotė, laikyti orginalioje pakuotėje. Atidarius laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Gamintojas: NOW FOODS,395 S. Glen Ellyn Rd. Bloomingdale, IL 60108, USA.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Now foods Calcium & Magnesium (100 tabl.)

    Now Foods
  • Gamintojas: Now Foods
  • Prekės kodas: Now foods Calcium & Magnesium (100 tabl.)
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 12.00€


Žymos: now, foods, kalcis, magnis, mineralai, vitaminai

Real Time Analytics