• −60%
FitMax Dont stop 60 kaps.

FitMax Dont stop 60 kaps.

FitMax DON'T STOP kapsulės, yra multi-sudėtinis energetikas, į kurio sudėtį įeina: kofeinas, taurinas, L-tirozinas. Kofeinas didina budrumą ir gerina susikaupimą, didina organizmo fizinį efektyvumą ir ištvermę treniruočių metu.

Išparduota
5,20 € 13,00 € -60%

FitMax DON'T STOP kapsulės, yra multi-sudėtinis energetikas, į kurio sudėtį įeina: kofeinas, taurinas, L-tirozinas. Kofeinas didina budrumą ir gerina susikaupimą, didina organizmo fizinį efektyvumą ir ištvermę treniruočių metu

DĖMESIO! Sudėtyje yra kofeino (150 mg/1 kapsulėje).

Maisto papildas kapsulėmis
FitMax DON'T STOP
(30/60 porcijų)

Maistingumo deklaracija

Pavadinimas

1 kapsulėje

2 kapsulėse

RMV 1 porcijoje

Taurinas

300 mg

600 mg

*

L-tirozinas

200 mg

400 mg

*

Kofeinas

150 mg

300 mg

*

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Sudedamosios dalys: taurinas, L-tirozinas, kofeinas, magnio stearatas – lipnumą mažinanti medžiaga, želatina – kapsulės sudedamoji dalis.
DĖMESIO! Sudėtyje yra kofeino (150 mg/1 kapsulėje).

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą vartoti po 1 kapsulę užgeriant su 250 ml stikline vandens. Vartoti mažiausiai 6 valandas prieš miegą. Siekiant maksimalių rezultatų vartoti 2 kapsules užgeriant su 250ml stikline vandens 60 minučių prieš treniruotę.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gnynia, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Nėra įvertinimų

Įvertinimas Komentarai (0)

Šiuo metu nėra klientų atsiliepimų.
Product added to wishlist
Prekė pridėta į palyginimą

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos.